STRONA GŁÓWNA | ZOSTAŃ KLUBOWICZEM | SKLEP | KONTAKT | REDAKCJA

                   


do sklepu

AkuEnergy - naturalne przyspieszenie

Napój AkuEnergy jest wzbogacony o substancje stymulujące i energetyzujące. Witalizuje organizm do większego wysiłku. Daje organizmowi w szybkim czasie aż dwanaście godzin siły. Działa na ośrodkowy układ nerwowy, może zwiększać aktywność i funkcjonowanie mózgu. Może poprawiać psychiczną i fizyczną wydajność oraz koncentrację. Może przeciwdziałać zmęczeniu i stresowi.

AkuEnergy jest idealnym rozwiązaniem dla:

  • Studentów - umożliwiając im zdobycie i utrzymanie dużych ilości informacji, poprzez poprawę i utrzymanie skupienia;
  • Menedżerów i pracowników umysłowych
  • Wspomaga zachowanie sprawności umysłowej;
  • Pracowników fizycznych - Szybko dostarcza energii użytkowej, wzmacniającej jakość i wydajność fizyczną;
  • Zawodników - Wspomaga utrzymanie maksymalnej sprawności fizycznej, a nie dostarcza substancji dopingujących;
  • Rekonwalescentów po wypadku
  • Wspomaganie odżywiania wszystkich tkanek, potencji i możliwości reprodukcyjnych, wspieranie usuwania kwasu mlekowego z mięśni.

 Witaminy i inne elementy znajdujące się w AkuEnergy: 

Witamina B6 - Wpływa na centralny układu nerwowy.

L-karnityna - Substancja, która wspiera wytwarzanie energii z tłuszczów, wspomaga utratę masy ciała, wspiera transport kwasów tłuszczowych przez błony mitochondriów w komórkach mięśniowych, gdzie kwasy tłuszczowe zostają spalone, a tym samym wytwarza się energia, wspomaga obniżanie poziomu

cholesterolu, redukowanie powstawania kwasu mlekowego w mięśniach i we krwi, poprawia regenerację

po wysiłku, wspomaga ochronę serce i wspiera jego czynności.

L-tyrozyna W wyniku metabolizmu tyrozyny tworzy się hormon adrenaliny i noradrenaliny, które umożliwiają wzrost aktywności organizmu i poprawę natlenienia mięśni. L-tyrozyna może pobudzać i regulować aktywność mózgu – to hamuje stres i niepokój, poprawia nastrój, zwiększa czujność i witalność, sprzyja tworzeniu i aktywacji endorfiny, poprawia pamięć.

Energetyzujące ekstrakty ziołowe Guaranę, żeń-szeń, miłorząb japoński, zieloną herbatę. 

Dzienna porcja spożycia

Zalecana porcja spożycia to 1 butelka (60 ml) na dobę

* Nie należy przekraczać zalecanej porcji spożycia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących.

Sposób użycia

Odbezpiecz górną (czarną) część butelki. Następnie z całych sił naciśnij górną część, a następnie mocno wstrząśnij. Odkręć butelkę. Po otwarciu napój przeznaczony do bezpośredniego użycia.

Infolinia AKUNA: możesz zasięgnąć opinii eksperta  lek. med. Alicja Olma

                         Tel. 606 476 076 w poniedziałki 10.00-11.30 i czwartki 11.00-12.30                                                              do sklepu  eraz

 

Więcej informacji

Pełny skład AkuEnergy

AkuEnergy (poj. 60 ml): woda, tauryna, ekstrakt z guarany (10% kofeiny), L-karnityna, L-arginina, regulatory kwasowości – kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, L-tyrozyna, konserwant – sorbinian potasu, naturalny aromat, ekstrakt z żeń-szenia (2,2 -3% ginsenozydów), konserwant – benzoesan sodu, ekstrakt z zielonej herbaty (50% polifenoli), substancja słodząca – acesulfam K, ekstrakt ginko biloba (24% flawonów), substancja słodząca – sukraloza, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

 Powiedzieli o AkuEnergy

Dr Jaromir Bertlik

„Nasze organizmy codziennie narażone są na niebezpieczeństwa i codziennie się starzeją, więc każdego dnia musimy o nie prawidłowo dbać i je odpowiednio wspomagać. Są wprawdzie produkty, które szybko dostarczają sił, ale starcza ich jedynie na 10-15 minut. Napój AkuEnergy dodaje sił nawet na 12 godzin. Oddziałuje korzystnie podczas stanów zmęczenia i stresu. Każdy może go spożywać. Żyjemy w XXI wieku i wszyscy znajdujemy się w sytuacjach stresogennych. Tyle, że jedna osoba odczuwa stres na niższym poziomie, inna na wyższym. Polecany jest sportowcom, bo natychmiast uzupełnia siły i ich dodaje. Nie zawiera tez żadnych zakazanych substancji, więc mogą go stosować także podczas treningów.”

 


Uwaga! Treści serwisu Zdrowi.org mają charakter informacyjny i stosowanie ich odbywa się wyłącznie na odpowiedzialność Użytkownika serwisu.
Informacje te nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia - skonsultuj się z lekarzem.