STRONA GŁÓWNA | ZOSTAŃ KLUBOWICZEM | SKLEP | KONTAKT | REDAKCJA

                   


do sklepu

BIO Kosmetyki Clear Nature - piękno płynące z przyrody

BIO szampony do włosów i ciała

BIO mleczko do ciała dla kobiet

BIO mydło w płynie do higieny intymnej

BIO mleczko i tonik do demakijażu

BIO balsam do rąk

 

Kosmetyki Clear Nature powstały w oparciu o rygorystyczne standardy AKUNA BIO, opracowane na podstawie kilkuletnich, starannych badań. Ich produkcji przyświecała idea holistycznego podejścia do zdrowia i życia, opartego na głębokim zrozumieniu potrzeb naszego organizmu.

Seria kosmetyków Clear Nature wzbogacona została o zioła zawarte w Alveo, które odżywiają skórę, ograniczają rozwój mikroorganizmów, harmonizują biochemię komórek, mają działanie tonizujące i łagodzące.

Nowi członkowie RODZINY ALVEO – BIO kosmetyki CLEAR NATURE:

BIO szampony do włosów i ciała:  dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Luksusowe i delikatne produkty z ziołami Alveo do mycia włosów i skóry całego ciała, zawierające ziołową lecytynę, wpływającą na utrzymanie ich w dobrej kondycji. Dodatkowo szampon dla dzieci ze względu na zwiększoną ilość łagodnych tenzydów oraz niską zawartość substancji zapachowych jest przyjazny dla ich wrażliwej skóry.    

BIO mleczko do ciała dla kobiet: Wyjątkowo łagodne mleczko do ciała z ziołami Alveo. Zmiękcza, nawilża i regeneruje skórę każdej kobiety przez cały dzień. Jest zarówno przyjazne dla skóry, jak i dla środowiska. Mleczko zawiera także masło Shea z naturalnym filtrem UV, pantenol, glicerynę, ważne minerały oraz działającą przeciwzmarszczkowo oleaminę. Witamina E chroni skórę przed wolnymi rodnikami.

BIO mydło w płynie do higieny intymnej: Niezbędne dla każdej nowoczesnej kobiety. Delikatne BIO mydło w płynie o wysokiej zawartości kwasu mlekowego dobrze oczyszcza oraz chroni naturalne, kwaśne środowisko stref intymnych u kobiet. BIO mydło w płynie do higieny intymnej dla kobiet CLEAR NATURE nie zawiera drażniących substancji SLS i SLES.

BIO mleczko i tonik do demakijażu: Produkty do demakijażu przeznaczone do codziennego stosowania i głębokiego oczyszczania każdego rodzaju skóry. Oczyszczają i regenerują skórę twarzy. Nie zawierają alkoholu. Zalecane jest stosowanie najpierw mleczka, a następnie toniku wzbogaconego dodatkowo owocem granatu. Jeśli cera nie jest zbyt tłusta, tonik może być stosowany oddzielnie, bez BIO mleczka do demakijażu CLEAR NATURE.

BIO balsam do rąk: balsam z ziołami Alveo przeznaczony do codziennej pielęgnacji i regeneracji skóry rąk. Balsam chroni dłonie przed codziennym niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, pozwalając skórze na regenerację. Przeznaczony do stosowania w ciągu dnia, po myciu rąk, a także jako regenerujący krem na noc.

 BIO kosmetyki Clear Nature:

  • nie zawierają żadnych substancji SLS i SLES, syntetycznych silikonów, produktów naftowych oraz syntetycznych barwników;
  • wyprodukowane zostały z surowców bezpiecznych dla zdrowia, bez udziału konserwantów i drażniących substancji zapachowych;
  • wyprodukowane zostały metodą przyjazną dla środowiska, przy użyciu surowców pochodzących z naturalnych, odnawialnych źródeł;
  • nie zawierają substancji powodujących eutrofizację wód i remobilizację metali ciężkich;
  • nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego (z wyjątkiem wosku pszczelego);
  • nie były testowane na zwierzętach;
  • wyprodukowane zostały z surowców łatwo biodegradowalnych;
  • są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

                                                                                                                                  do sklepu 


Uwaga! Treści serwisu Zdrowi.org mają charakter informacyjny i stosowanie ich odbywa się wyłącznie na odpowiedzialność Użytkownika serwisu.
Informacje te nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia - skonsultuj się z lekarzem.