STRONA GŁÓWNA | ZOSTAŃ KLUBOWICZEM | SKLEP | KONTAKT | REDAKCJA

                   


do sklepu 

 

         FITO KREM NIEBIESKI: Znieczuli, odkazi i zagoi skórę szybciej, niż zrobi to natura

Fito krem niebieski to  sposób na wspomaganie

  • gojenia skaleczeń, 
  • oparzeń,
  • odleżyn, trudno gojących się owrzodzeń skóry i żylaków.

Fito krem niebieski zastosowany na świeże zranienia i oparzenia,  znacząco skraca czas ich gojenia, natychmiast znosi ból, zapobiega tworzeniu się surowiczych pęcherzy po głębszych oparzeniach oraz blizn w trakcie gojenia.

Bywa, iż niewielkie rany cięte i otarcia znikają w jeden dzień i do tego bez bólu! Pod wpływem zawartych w Fito kremie niebieskim substancji bioaktywnych poprawia się ukrwienie w okolicy rany, wówczas rana taka niezwykle szybko się oczyszcza i proces regeneracji skóry rozpoczyna się niezwłocznie. We wszystkich tych przypadkach Fito krem niebieski odkaża uszkodzoną skórę i szybko ją goi:

  • Każdej gospodyni domowej zdarzyło się oparzyć wrzącym olejem lub parą wodną.
  • Prawie każde dziecko oparzyło się kiedyś gorącym płynem lub sparzyło się dotykając z ciekawości bardzo gorących przedmiotów np.: żarówki czy piekarnika.
  • Wiele młodych matek, codziennie zmaga się z odparzeniami pośladków u swoich dzieci, szczególnie, gdy używają wyłącznie „ pampersów”.
  • Kilkuletnie dzieci aktywnie spędzając czas w domu czy na podwórku, często przewracają się, dotkliwie ocierając sobie łokcie i kolana oraz inne nieosłonięte miejsca na ciele.
  • Ze względu na mnożące się przypadki alergii skóry u dzieci uciążliwe bywają również ropnie tworzące się w miejscach wcześniejszych ukąszeń owadów.
  • U osób czynnie uprawiających sport i turystykę, bądź lubiących majsterkować często dochodzi także do otarć skóry i drobnych zranień.

Posiadając go w swojej osobistej apteczce, możesz spać spokojnie i nie musisz się obawiać o siebie i członków swojej rodziny

Do sklepu 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Więcej informacji

U osób otyłych bardzo często dochodzi do rozległych odparzeń skóry w miejscach, gdzie jej fałdy ściśle przylegają do siebie, uniemożliwiając wentylację. Dolegliwości te nasilają się szczególnie w sytuacjach, kiedy osoby takie intensywnie się pocą. Prawdziwą zmorą dla nich są także częste otarcia naskórka, powstałe w miejscach ścisłego przylegania bielizny. W tych przypadkach Fito krem niebieski błyskawicznie zlikwiduje te uciążliwe dolegliwości.

Podobne działanie ma Fito krem niebieski w przypadku odleżyn i innych schorzeń wywołujących owrzodzenia skóry. Wielu obłożnie chorych cierpi z powodu długotrwałych bolesnych odleżyn, wiele osób z żylakami nie może miesiącami wygoić owrzodzeń skóry podudzi.

Również cukrzycy mający problemy z mikro krążeniem, borykają się z uporczywymi ranami stóp. Nawet osoby z nowotworami skóry, które niewymownie cierpią z powodu nie gojących się ran, mogą liczyć na znaczącą pomoc, stosując Fito krem niebieski. W tych przypadkach Fito krem niebieski poprawi ukrwienie, uśmierzy ból, usprawni usunięcie tkanek martwiczych, zdezynfekuje obszar owrzodzenia i pomoże odprowadzać limfę z okolicy rany. Na skutek tego stopniowo zregeneruje się naskórek i po stosunkowo krótkim czasie rana zacznie się zasklepiać..

Nawet w przypadku ran kąsanych obserwuje się szybkie gojenie miejsca pogryzienia. Oczywiście każdorazowo w takim przypadku, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem specjalistą, aby sprawdzić czy nie doszło do zakażenia tężcem albo wścieklizną.

Fito krem niebieski to kompozycja jedynych w swoim rodzaju bioaktywnych składników, niespotykanych w innych preparatach kosmetycznych. Jest on chroniony prawami patentowymi producenta, ze względu na jego wyjątkową skuteczność unikalną na skalę światową.

 

Źródło informacji: materiały firmy MITRA

Do sklepu Zdrowi.org


Uwaga! Treści serwisu Zdrowi.org mają charakter informacyjny i stosowanie ich odbywa się wyłącznie na odpowiedzialność Użytkownika serwisu.
Informacje te nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia - skonsultuj się z lekarzem.