STRONA GŁÓWNA | ZOSTAŃ KLUBOWICZEM | SKLEP | KONTAKT | REDAKCJA

                   


 

 

 

Onyx Plus Minerały                                                                                                 do sklepu 

 Onyx Plus to rewelacyjny produkt zawierający minerały i ekstrakty roślinne, wspomagający regulację komórek naszego organizmu. Jest kompleksowym rozwiązaniem zapewniającym utrzymanie i uzupełnienie elementów mineralnych w organizmie poprzez swoją płynną formę. Jeżeli dieta nie jest zrównoważona, żyjemy w pośpiechu i stresie z całą pewnością w organizmie dochodzi do niedoboru  witamin i minerałów, które Onyx znakomicie uzupełnia. Oddzielne przyjmowanie poszczególnych minerałów nie jest tak skuteczne, jak dostarczanie ich w kombinacji z niektórymi składnikami i w postaci płynnej, co zwiększa wchłanialność. Onyx Plus zawiera minerały, które są zwykle przez organizm trudno przyswajalne. Właśnie obecność ekstraktów roślinnych i właściwy stosunek minerałów w Onyx Plus zapewnia prawidłową przyswajalność minerałów przez nasz organizm. Ważną rolę odgrywa tutaj także obecność witaminy D3.

Minerały zawarte w Onyx Plus (zawartość w 15 ml produktu – pół kieliszka )

Ca – wapń, 100 mg Istotny dla prawidłowego rozwoju i budowy kości oraz zębów, wspomaga proces krzepnięcia krwi.

Zn – cynk, 1 mg Jest istotnym składnikiem ponad 200 enzymów, które uczestniczą w procesach trawienia,  rozmnażania i odbudowy tkanek.

P – fosfor, 50 mg Ważny dla metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek, korzystnie wpływa na rozprowadzanie

substancji odżywczych w organizmie.

Mn – mangan, 5 mg, Ochrania DNA, tłuszcze i białka przed zniszczeniem oksydacyjnym, pomaga zapewnić utrzymanie prawidłowego stanu kości oraz prawidłowego metabolizmu prowadzącego do wytwarzania energii.

Mg – magnez, 200 mg, Jest ważny dla bilansu elektrolitów, prawidłowego metabolizmu prowadzącego do wytwarzania energii, prawidłowej neurotransmisji i napięcia mięśni w tym mięśnia sercowego, prawidłowego podziału

komórek, utrzymania prawidłowego stanu kości i zębów oraz dla prawidłowej syntezy białek

Se – selen, 3 µg Świetny przeciwutleniacz, wspiera poprawny wzrost i zdolność rozrodczą.

Na – sód, 4,5 mg, Reguluje gospodarkę wodną naszego ciała, bierze udział w metabolizmie białek i węglowodanów,

korzystnie wpływa na ciśnienie w naczyniach krwionośnych.

K – potas, 66 mg, Korzystnie wpływa na rytm bicia serca i ciśnienie krwi oraz na sprawność umysłową.

Cr – Chrom, 5 µg) Korzystnie wpływa na poziom glukozy oraz metabolizm.

D3 – witamina D3 , 2,5 µg Jest ważna dla utrzymania prawidłowego stanu kości i zębów, wchłaniania i wykorzystania wapnia i fosforu oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi i prawidłowego podziału komórek.

 

Pojemność 480 ml

Dawkowanie *

Dzienna porcja spożycia: dorośli 15 ml* (pół miarki) dziennie przed posiłkiem.

* W razie reakcji adaptacyjnej zalecamy zmniejszenie dawki o połowę i stopniowe jej zwiększanie w czasie trzech tygodni.

 

Infolinia AKUNA: możesz zasięgnąć opinii eksperta  lek. med. Alicja Olma

Tel. 606 476 076 w poniedziałki 10.00-11.30 i czwartki 11.00-12.30

 

do sklepu  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Więcej informacji

 Skład Onyx Plus

Woda dejonizowana, koncentrat soku jabłkowego, koncentrat soku z winogron, ekstrakt lukrecji, melasa, ekstrakt lucerny siewnej, ekstrakt kopru włoskiego, ekstrakt kardamonu malabarskiego, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, ekstrakt bzu czarnego, sorbinian potasu, czereśniowy aromat naturalny, witaminy i minerały: magnez (Mg), wapń (Ca), potas (K), fosfor (P), mangan (Mn), sód (Na), cynk (Zn), chrom (Cr), selen (Se), witamina D3.

Onyx Plus - przypływ pełen energii 

Brak w organizmie składników, które są zawarte w produkcie Onyx Plus, jest przyczyną wielu dolegliwości i przewlekłych chorób spowodowanych niedoborem minerałów i pierwiastków śladowych. Pierwiastki śladowe podobnie jak składniki mineralne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Stosunek magnezu do wapnia w produkcie Onyx Plus wynosi 2:1. W wodzie rozpuszczalny magnez pomaga w procesie wchłaniania wapnia bez żadnych skutków ubocznych. Surowce użyte do produkcji Onyx Plus są pozyskiwane ze środowiska ekologicznie czystego i są pochodzenia organicznego np. woda morska, skorupiaki z dna morskiego, a także rośliny. Płynna formuła Onyx Plus zapewnia mu o wiele skuteczniejsze działanie i efektywność.

 Onyx Plus oferuje nam:

  Niezbędne minerały i pierwiastki śladowe

Częstą przyczyną wahania się stanu zdrowia jest niedobór minerałów i pierwiastków śladowych;

  • Łatwo przyswajalne minerały

Zawiera minerały w łatwo wchłanialnej postaci;

  • Kombinację minerałów oraz wyciągów roślinnych

Zastosowana kombinacja ziół wspomaga trawienie;

  • Optymalną proporcję wapnia i magnezu

Magnez jest ważny dla bilansu elektrolitów, prawidłowego metabolizmu prowadzącego do wytwarzania energii, prawidłowej neurotransmisji i napięcia mięśni w tym mięśnia sercowego, prawidłowego podziału komórek, utrzymania prawidłowych kości i zębów oraz dla prawidłowej syntezy białek;

  • Odpowiednią wchłanialność wapnia

Odpowiednia ilość witaminy D3, wspomaga wchłanianie wapnia;

 Powiedzieli o Onyx Plus

 

Dr Sohrab Khoshbin

„Nasz organizm zbudowany jest głównie z pierwiastków organicznych: węgla, wodoru, tlenu i azotu. Oprócz nich potrzebujemy jednak szeregu innych niezbędnych pierwiastków. Chodzi głównie o potas, sód, chrom, wapń, magnez, fosfor, mangan, żelazo i selen. Ponieważ pierwiastki te przedostają się do organizmu w większości, jako związki nieorganiczne, nazywamy je ogólnie minerałami. Jeżeli chodzi o większość pierwiastków – naszemu organizmowi wystarczy znikoma ich ilość, dlatego nazywamy je pierwiastkami śladowymi, niezbędnymi dla organizmu. Wszystkie minerały i pierwiastki śladowe dostają się do organizmu głównie przez wodę zawartą w spożywanej żywności. I to jest właśnie problem. Na pierwszym miejscu stawia się wygląd, trwałość i smak produktów. Wartości odżywcze i jakość przemysłowo wyprodukowanej żywności jest niestety na dalszym miejscu – nie interesują większości producentów. Szacuje się, że przed powstaniem cywilizacji przemysłowej żywność zawierała cztery razy więcej wartości odżywczych niż dzisiaj. Szybkie tempo życia, stres, degradacja środowiska naturalnego oraz zła metodyka odżywiania powodują szybsze zużywanie zmagazynowanych w organizmie wartości odżywczych i minerałów oraz jednocześnie złe trawienie. Dlatego powinniśmy uzupełniać ich niedobór poprzez spożywanie właściwych suplementów diety.”

 

Dr Jaromir Bertlik

„ Jeżeli wasza dieta nie jest idealnie zrównoważona, z całą pewnością wasz organizm nie został wzbogacony w odpowiednie witaminy i minerały. Należy zadbać o uzupełnienie brakujących składników. Oddzielne przyjmowanie poszczególnych minerałów nie jest tak skuteczne jak dostarczanie ich w kombinacji z niektórymi składnikami. Na przykład wapń zostaje odpowiednio wchłonięty wyłącznie w obecności odpowiedniej proporcji witaminy D3."

 

Pełny skład Onyx Plus

Onyx Plus (poj. 480 ml): woda dejonizowana, koncentrat soku jabłkowego, koncentrat soku z winogron, ekstrakt

lukrecji, melasa, ekstrakt lucerny siewnej, ekstrakt kopru włoskiego, ekstrakt kardamonu malabarskiego, kwas

cytrynowy, kwas jabłkowy, ekstrakt bzu czarnego, sorbinian potasu, czereśniowy aromat naturalny, witaminy i minerały (magnez, wapń, potas, fosfor, mangan, sód, cynk, chrom, selen, witamina D).

Rośliny zawarte w Onyx Plus i ich działanie

LUKRECJA - reguluje funkcjonowanie układu trawiennego

KARDAMON MALABARSKI - korzystnie wpływa na trawienie i stawy

KOPER WŁOSKI - zawiera liczne witaminy, pozytywnie wpływa na stan naczyń krwionośnych

LUCERNA SIEWNA - łagodzi dyskomfort ze strony układu pokarmowego, rozluźnia

BEZ CZARNY - korzystnie wpływa na przepływ moczu, trawienie, eliminację toksyn 

                                                                                                                                         do sklepu 


Uwaga! Treści serwisu Zdrowi.org mają charakter informacyjny i stosowanie ich odbywa się wyłącznie na odpowiedzialność Użytkownika serwisu.
Informacje te nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia - skonsultuj się z lekarzem.