STRONA GŁÓWNA | ZOSTAŃ KLUBOWICZEM | SKLEP | KONTAKT | REDAKCJA

                   


do sklepu 

 

Take a Plaster - pogromca toksyn

Take a Plaster to produkowane zgodnie z wymogami GMP plastry z ekstraktami z octu drzewnego. Plastry są ekskluzywnym produktem, wspomagającym naturalne wydalanie toksyn z organizmu. Najważniejszym zadaniem Take a Plaster jest zmniejszenie ilości ciężkich metali, krążących wraz z krwią i limfą po naszym organizmie.

Plastry mogą byś używane na dowolnej partii ciała, o której kondycję chcemy zadbać, jak kolana, ramiona, plecy, itp. Najbardziej efektywne jest stosowanie na podeszwy stóp, gdyż właśnie tam znajduje się najwięcej punktów, przez które mogą być wydalane toksyny z organizmu. Na kolor plastra po zastosowaniu wpływa m.in. stan zanieczyszczenia organizmu, czy intensywność pocenia się. Po regularnym używaniu może sukcesywnie stawać się jaśniejszy, ze względu na poprawę kondycji organizmu.

Plastry z ekstraktem z octu drzewnego są całkowicie naturalne, bezpieczne i proste w użyciu. Nawiązując do tradycji chińskiej, plastry pomagają oczyścić organizm człowieka ze zbędnych produktów w bezproblemowy i bezbolesny sposób.

Skład: ekstrakt octu drzewnego, ekstrakt octu bambusowego, dekstryna, sproszkowany pancerz skorupiaków, witamina C, turmaliny, włókna roślinne.

Infolinia AKUNA: możesz zasięgnąć opinii eksperta  lek. med. Alicja Olma

Tel. 606 476 076 w poniedziałki 10.00-11.30 i czwartki 11.00-12.30

 

kup teraz 


Uwaga! Treści serwisu Zdrowi.org mają charakter informacyjny i stosowanie ich odbywa się wyłącznie na odpowiedzialność Użytkownika serwisu.
Informacje te nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia - skonsultuj się z lekarzem.